Naši partneři
Čepujeme
Firemní nebo společenské rauty

Kde se cítí zaměstnanci Vaší firmy nejlépe? Vážení majitelé firem, podnikatelé, páni ředitelé - přece na firemním rautu, kde své zaměstnance za odvedené výkony pro Vás a Vaši firmu odměňujete tím, že je sytíte tím nejlepším čím můžete a že jim dopřáváte dobrého piti co hrdlo ráčí.

Pro firmy, které již mají dost klasických rautů s klasickými pokrmy připravujeme rauty po svém - po jejich. Rauty jsou zaměřeny na dobové pokrmy nebo na rauty s příchutí zabijačky. Složení celého rautu je možné předem přesně dohodnout a tím Vás v této oblasti uspokojit maximálně.

Rauty mohou být doprovázeny živou hudbou, dobovými šermíři, divadlem nebo krutým katem a tím se Váš zážitek jen prohloubí.
Jak Barvínek začínal s rauty
Byla to velká náhoda, jako ostatně všechno. Na tvrzi Hummer jsme se naučili pořádat rauty různého typu. Většinou vycházely ze staročeských specialit a byly okolo těchto specialit postaveny. Časem se přidávaly další a další pochutiny a my se naučili vycházet vstříc jednotlivým skupinám návštěvníků. Naše aktivity vedly až k pořádání rautů pro různě velké podniky a firmy k jejich významným událostem. Jsme natolik dobří, že můžeme kdykoli cokoli a kdekoli a skoro pro kohokoli.